středa 22.01.2020, 18:30

HC ChrudimHC Litomyšl

10:1 (2:0 3:0 5:1)

Chrudim ukončila základní část kanonádou!

Na svůj úplně poslední zápas základní části si chrudimští hokejisté schovali pořádnou porci střeleckého štěstí a deseti góly deklasovali bezradnou Litomyšl. Kanonýrem večera byl čtyřbrankový obránce Machač. Vítězstvím si Chrudim zajistila, že do play-off půjde nejhůře ze čtvrtého místa a čtvrtfinále tak odstartuje v neděli 2. února na domácím ledě. Na svého soupeře si však bude muset počkat ještě do konce týdne, kdy bude odehráno poslední kolo KLM, které definitivně rozhodne o složení dvojic pro play-off.

Branky a asistence: 3. Štěpánek (Machač), 7. Novák (Kišš, Polák Jan), 31. Plch (Novák), 32. Machač (Novák, Kišš), 34. Machač (Langr), 42. Novák (Dobiáš, Plch), 44. Plch (Kišš), 53. Kišš (Karásek), 55. Machač, 58. Machač (Polák Jan, Koreček) - 42. Dvořák (Navrátil, Ostřanský)

Rozhodčí: Škorpil - Voltner, Pilný
Vyloučení: 3:8
Využití: 4:0
Střely: 43:21
Diváků: 278

Sestava: Cvrček Dominik (od 21. minuty Dosoudil) – Dubovči, Burkoň, Machač, Urban, Klement, Pilař, Budínský, Hejl – Langr, Kišš, O. Polák, Karásek, Koreček, Novák, Cvrček David, Štěpánek, Novotný, Jan Polák, Dobiáš