HK Kralupy nad VltavouHC Chrudim

7:3 ((3:0, 2:1, 2:2))
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři nestačili na Kralupy nad Vltavou

Nepovedené utkání odehráli chrudimští junioři v Kralupech nad Vltavou. V prvních minutách úvodní třetiny byla hra vyrovnaná se šancemi na obou stranách.

Pak už domácí dominovali a položili základní kámen k vítězství, když odcházeli do kabin za stavu 3:0. Ve druhé třetině se chrudimští marně pokoušeli dohnat náskok soupeře. Naději pro hosty vykřesal Felcman, který dorazil Hebkovu střelu o tyč a snižoval v závěru 2. třetiny na 4:1. Domácí však ještě jednou udeřili a to gólem do kabiny na 5:1. Tuto ztrátu už chrudimští junioři nedorovnali. Bojovnost v závěrečné části hry jim však přinesla ještě 2 branky. Jenže 2 góly ve třetí třetině vstřelili i domácí a tak se junioři vrací do Chrudimi s prohrou 7:3.

Góly a asistence:  37. Felcman (Hebek), 49. Šťastný (Pavlík), 56. Langr (Pejzl, Prýl)
Vyloučení: 4:2
Využití: 0:1
V oslabení: 0:1
Rozhodčí: Bejček – Gabriel, Horažďovský
Diváci: 57
Sestava: Dosoudil (od 20. minuty Matoušek)- Obr, Heligr- Prýl, Pejzl- Kmoníček, Hybeš- Votava- Hledík, Pavlík, Šťastný- Langr, Formánek, Hrdlička- Pavlata, Felcman, Hebek- Cimburek