HK Kralupy nad VltavouHC Chrudim

3:1 ((1:1, 1:0, 1:0))
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Bojovný výkon proti silným Kralupům na body nestačil

Jen s patnácti hráči do pole odcestovali chrudimští junioři do Kralup nad Vltavou. Do utkání nezasáhlo hned několik hráčů ze základní sestavy, avšak tým trenéra Brázdy byl pro domácí Kralupy rovnocenným soupeřem.

Hned v první třetině si aktivně hrající domácí hráči vytvořili pár slibných příležitostí, ty však pochytal Filip Matoušek v brance Chrudimi. Za to hosté hned z první větší šance skórovali. Daniel Hledík obratně objel domácího obránce a následně si poradil i s brankářem. Kralupští junioři srovnali v 7. minutě, když v přesilové hře předvedl důraz v brankovišti útočník Marek. V první třetině už diváci žádnou branku neviděli. Ve druhé třetině oba týmy pokračovali ve velmi bojovném výkonu. Kralupští hráči si už od začátku utkání hlídali nejlepšího střelce chrudimských Daniela Hledíka, kterého často zastavovali až za hranou pravidel. Ve druhé třetině došlo bohužel po neodpískaném faulu domácích k drobnému zranění a Hledík už do utkání nezasáhli. Chrudimští tak dohrávali utkání na 2 centry. Navíc po druhé třetině ztráceli na domácí jednu branku. V závěrečné třetině docházeli hostům síly. Hra byla často přerušovaná, kvůli vyloučením a navíc se hrálo ve vysokém tempu, což domácímu týmu, který nastoupil do utkání se čtyřmi útočnými formacemi hrálo do karet. Chrudimským juniorům se i přes pár slibných gólových příležitostí nepodařilo vyrovnat. Domácí navíc přidali už ve 45. minutě branku na 3:1. Velkou šancí pro hosty byla téměř minutová přesilová hra 5 na 3, kterou se bohužel nepodařilo využít. A tak i přes veškerou snahu podpořenou výborným výkonem Filipa Matouška v brance zůstávají všechny body domácímu celku.

Gól a asistence: Hledík (Šťastný, Obr)
Vyloučení: 9:10 + Hybeš (CHR) 10 minut za nesportovní chování