Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-tým

V prvním derby sezóny o gól lepší Horses!

16.10.2019 | Tomáš Straka

Utkání s okresním rivalem mělo i díky početné výpravě fanoušků soupeře po dlouhé době vynikající atmosféru. Chrudimští hokejisté měli úvod snů. Už po necelých dvou minutách přesně zakončil Kišš a rozjásal domácí příznivce. Jenže Horses inkasovaná branka nezaskočila a ještě do konce první třetiny skóre otočili. Ve 26. minutě sice Plch po parádním bekhendovém zakončení vyrovnal na 2:2, jenže po sérii chyb v týmu domácích Hlinsko v průběhu zápasu odskočilo na dvoubrankový rozdíl. Ondřej Polák ještě v polovině třetí třetiny dokázal došťouchat puk za záda Peřiny a snížit na 3:4, ale výborně chytající gólman Hlinska už další kotouč ve své síti nepřipustil. Hlinečtí Koně tak slaví zasloužené vítězství, ke kterému byli po výborně takticky zvládnutém výkonu o krok blíže.  Celý článek

První derby sezóny je tady!!!

15.10.2019 | Tomáš Straka

Už zítra přivítáme hlinecké Horses. Soupeř v posledním kole získal skalp úřadujícího mistra z České a v Chrudimi bude chtít potvrdit, že to nebyla výhra náhodná. Chrudimští naopak musí odčinit neúspěch z Moravské. Podtrženo, sečteno - k vidění bude atraktivní souboj, který si nemůžete nechat ujít. Spoléháme na vaši podporu! Startuje se tradičně v 18:30.
Celý článek

Chrudim smolně padla v Moravské Třebové

13.10.2019 | Tomáš Straka

Chrudimští hokejisté neodehráli na hřišti Slovanu vůbec špatné utkání. Sice v první třetině neustáli tlak domácích a inkasovali, ale po změně stran vyrovnali nejen hru, ale i skóre. Po polovině zápasu šli dokonce do vedení, když dorážku do odkryté klece proměnil ve svůj první gól sezóny Marek Kišš. Radost hostující střídačky však měla jepičí život. Domácí hokejisté totiž ještě v téže minutě vyrovnali na 2:2. Chrudimští byli nadále aktivnější, ale proměnit byť jedinou z ložených šancí už nedokázali. V 50. minutě tak přišel trest z hokejky Pavlovského, který se po vyhraném vhazování trefil dokonale. Naději na bodový zisk sebral Chrudimským minutu před koncem Langr, když potrestal chybnou rozehrávku hostů a ve vlastním oslabení pojistil vítězství Slovanu. Celý článek

Chrudimští doma stále stoprocentní

09.10.2019 | Tomáš Straka

Po gólových hodech z minulého utkání byli fanoušci natěšeni na další domácí zápas, tentokrát proti Chotěboři, která v letošní sezóně ještě nebodovala. Houževnatý soupeř kladl odpor téměř celý zápas a Chrudimští se horko těžko dostávali do šancí, a když už si příležitost ke skórování vypracovali, stál jim v cestě vynikající Pešek. Až ke konci druhé třetiny začala být patrna mírná převaha domácích, která se na začátku třetího dějství stupňovala a vyvrcholila zaslouženým vítězným gólem Davida Cvrčka, který po parádní akci rozjásal domácí příznivce. Pojistku přidal tři a půl minuty před koncem z přesilové hry Koreček. Chotěboři nepomohla ani hra bez brankaře a Dominik Cvrček se mohl radovat z první vychytané nuly v sezóně.  Celý článek

Premiérový hattrick sezóny si zapisuje kapitán Václav Novák!

06.10.2019 | Tomáš Straka

Chrudimští hokejisté přivítali na domácím ledě lanškrounské Orly a do utkání šli s jediným cílem. Odčinit neúspěch z minulého zápasu v České Třebové. A své odhodlání začali plnit od prvních vteřin zápasu. Už po půl minutě totiž skóroval Plch. Když po čtyřech minutách hry navýšil vedení domácích na 2:0 Novák, dokázali hostující hráči sice ještě zareagovat a snížit, jenže poté už Chrudimští ovládli led a nedali Lanškrounu prostor se byť jen přiblížit nadějím na bodový zisk. Skóre narůstalo a zastavilo se na pro hosty nepopulární desítce. Nejaktivnější střelec byl symbolicky kapitán Chrudimských Václav Novák, jenž zaznamenal hattrick. Doufejme, že střelecká forma vydrží až do středy, kdy znovu na svém stadionu hostíme tým Chotěboře.
Celý článek

Archiv článků

KURZ BRUSLENÍ
nábor
Aktuální články
Junioři na Brod umí, porazili ho už podruhé v sezóně

O tom, že je REDSTONE Extraliga juniorů vyrovná soutěže už není po pátečním utkání chrudimských juniorů žádný pochyb. Domácí...

Utkání s okresním rivalem mělo i díky početné výpravě fanoušků soupeře po dlouhé době vynikající atmosféru. Chrudimští hokejisté...