Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-tým

Tradiční derby s Hlinskem okoření předvánoční čas!

14.12.2018 | Tomáš Straka

V neděli 16. prosince přivítají chrudimští hokejisté sousední Horses. Domácí k derby nastoupí v pozici lídra tabulky KLM, kterou si zajistili vítězstvím na ledě mistrovského Slovanu. Hlinečtí na pátém místě budou chtít odčinit zaváhání s Litomyšlí, proti které vedli po osmi minutách zápasu už 4:0!, ale nakonec prohráli 6:9. V letošních derby se vždy radovali hosté. V Chrudimi zvítězilo Hlinsko 4:1 a naopak Chrudimští i díky čtyřem využitým přesilovkám uspěli v Hlinsku 5:1. Jak tomu bude tentokrát? Přijďte si užít hokejovou neděli!
Celý článek

Krajská liga má nového lídra - Chrudim!

13.12.2018 | Tomáš Straka

Chrudimští hokejisté podali na ledě Moravské Třebové jeden z nejlepších výkonů sezóny a v bitvě vedoucích celků tabulky zaslouženě zvítězili. V utkání velmi dobré úrovně si v první třetině vytvořili těsné vedení 2:1, které ve druhé třetině ubránili a v polovině třetí ještě navýšili. Domácí však vzápětí během třiceti sekund dokázali dvougólové manko stáhnout a zápas vyrovnat. Nadšení však Moravskotřebovským vydrželo pouze minutu. Navrátilec do sestavy Cvrček totiž parádně prokličkoval obranou Slovanu a vystřelil svému týmu první místo v tabulce. To ještě potvrdil přesnou ránou Klement a chvilku po něm uzavřel gólový účet Kišš. Chrudim tak úřadující mistry porazila i ve třetím vzájemném střetnutí sezóny.
Celý článek

Hokejisté Chrudimi deklasovali Kohouty z České Třebové!

09.12.2018 | Tomáš Straka

Chrudimští hokejisté přivítali v prvním kole nadstavbové části v poslední době tápající Českou Třebovou a po velmi dobrém výkonu zaslouženě zvítězili vysoko 8:2. Nadějný náskok si vytvořili už v první třetině, která byla sice vyrovnaná, ale domácí dokázali na rozdíl od hostujících hráčů své šance třikrát využít. K brankám Kišše a Kalouse přidal proměněné sólo ve vlastním oslabení Haltuch. Ve druhé třetině nejdříve Chrudimští přečkali dvojnásobné oslabení a pak Kohoutům ukázali, jak s početní výhodou naložit. Přesilové hry využili Plch a Dobiáš. Ještě do přestávky upravil na pro soupeře děsivých 6:0 Kišš. Na začátku třetí třetiny se dočkali hosté své první branky, když potrestali vyloučení Klementa, ale Chrudimští na ni během chvilky dvakrát odpověděli. V další přesilovce se od modré trefil Machač a po závaru před brankovištěm Kohoutů Jan Polák. Česká Třebová poté už jen využila přečíslení ke kosmetické úpravě skóre. Chrudim se výhrou bodově dotáhla na vedoucí Slovan a ve středu se tak v Moravské Třebové odehraje přímý souboj o první místo.
Celý článek

Rozpis zápasů nadstavbové části

03.12.2018 | Tomáš Straka

Ještě do Vánoc odehrají chrudimští hokejisté čtyři zápasy nadstavbové části a z toho hned tři na domácím hřišti. Tím prvním bude v neděli 9. prosince souboj s Kohouty z České Třebové. Kompletní rozpis si můžete prohlédnout ZDE
Celý článek

Chrudimští hokejisté ve Skutči nezářili, ale povinnost splnili

02.12.2018 | Tomáš Straka

Hokejisty Chrudimi týden po vítězství na ledě Hlinska čekalo další okresní derby, tentokrát s papírově slabším týmem - Skutčí. Chrudimští měli v utkání dle očekávání převahu a o svém vítězství rozhodli už v první třetině, kdy se trefili Koreček a dvakrát Kišš. Další dvě části už promrzlým divákům příliš pohledného hokeje nenabídly a byly jen přehlídkou zahozených chrudimských šancí. Ti z šestatřiceti střel dokázali skórovat už jen dvakrát. Nejdříve odstartoval druhou třetinu gólem v oslabení Ondřej Polák, když parádním zpracováním převzal na modré puk a své sólo ukázkově zakončil. Rovněž v početní nevýhodě pak ve třetí třetině skóroval obránce Klement. Skuteč vyslala na chrudimského juniora Novotného, pro kterého to byla premiéra v brance A-týmu, pouhých 12 střel. Nestačil pouze na tu z hokejky Cvrčka.  Krajskou ligu nyní čeká týden volna a poté odstartuje nadstavbová část. Tu Chrudimští zahájí domácím zápasem v neděli 9. prosince proti České Třebové. Rozpis nadstavby zveřejníme během pondělí.