Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-tým

Tvrdé přesilovkové KO a Chrudimští hokejisté poprvé v sezóně na kolenou

18.10.2018 | Tomáš Straka

Pětadvacet minut hráli chrudimští hokejisté na ledě Kohoutů výbornou partii, měli převahu, více šancí a vedoucí branka Kalouse byla zaslouženou, ale bohužel jedinou odměnou. Chrudimští se na další góly nezmohli a přišel krutý trest. Po sérii vyloučení domácí během dvou minut třikrát využili přesilovou hru a zmar Chrudimských korunovali čtvrtou brankou dokonce při vlastním oslabení. Ve třetí třetině Kohouti přidali další dva góly v početní výhodě a zajistili si první místo v tabulce. Celý článek

Chrudim zdolala mistra z Moravské Třebové v nájezdech

14.10.2018 | Tomáš Straka

Chrudimští hokejisté přivítali v pátém kole KLM úřadujícího mistra, a ten měl hned v úvodu utkání několik dobrých příležitostí na vstřelení vedoucí branky. Chrudimští se svému soupeři vyrovnali až v polovině první třetiny, ale ani oni nebyli při svých šancích úspěšní. Zatímco první třetina branku nepřinesla, ta druhá to divákům vynahradila.  Celý článek

Chrudimští hokejisté tři minuty od blamáže. Spasil je gól v oslabení!

11.10.2018 | Tomáš Straka

Najít něco pozitivního na hře Chrudimských, kterou se v Lanškrouně prezentovali, by dalo zabrat i těm největším hokejovým expertům. Možná až příliš měli hostující hráči v hlavách poslední výsledek domácích Orlů (porážka 1:20 v Litomyšli) a domnívali se, že jim tři body a výrazné zlepšení skóre spadnou do klína bez námahy. Omyl, Chrudimští se nadřeli. A to pořádně! Celý článek

Chrudim bere tři body i proti Sklářům

07.10.2018 | Tomáš Straka

Téměř polovina první třetiny byla v režii hostujícího celku, kterému k tlaku pomohly hlavně tři přesilové hry za sebou. Ze slušného množství šancí se ale Skláři vedoucí branky nedočkali a Chrudimští trestali. Ve třinácté minutě převzal ve vlastním pásmu puk Machač a dovezl ho až do světelské brány. Na 2:0 zvýšil za necelou minutu Novák. Hosté se snížení dočkali ihned po přestávce, když využili dvojnásobnou početní převahu. V polovině zápasu se hosté radovali podruhé. Chrudim špatně střídala a Skláři využili přečíslení k vyrovnání. Ještě do přestávky si ale vzali Chrudimští vedení zpět. Stejně jako soupeři jim k tomu pomohla přesilová hra pěti proti třem. Ve třetí třetině už domácí nápor Světlé nepřipustili a po dalších dvou brankách obránců Klementa a Kalouse dovedli zápas k dalšímu tříbodovému zisku. Celý článek

Vyrovnanou bitvu v Chocni rozhodla třetí třetina

03.10.2018 | Tomáš Straka

Dvě třetiny se na choceňském ledě hrál svižný a vyrovnaný hokej. V té první měli domácí hlavně díky hrubkám chrudimské obrany i mírně navrch, ale trestat nedokázali. Druhá třetina nabídla mnohem více příležitostí ke skórování i pro hostující celek, ale choceňský Koutský za svá záda puk nepustil. Na gól se tak muselo čekat až do třetího dějství. V něm Chrudimští nejdříve přečkali krušné chvilky při dvojnásobné početní výhodě Spartaku a sotva se síly na ledě vyrovnaly, dostal ve 45. minutě přihrávku do jízdy Kišš a z pravého kruhu přesnou ránou poslal svůj tým do vedení. Tři minuty nato potrestal chybu domácí obrany Koreček a třetí gól Chrudimi přidal v 50. minutě po ukázkové kombinaci Novák. Domácí se nevzdali a 5 minut před koncem vykřesal jiskru naděje Bednář. Ta však definitivně zhasla tři minuty před koncem, když se domácí podpořeni přesilovou hrou odhodlali k power-play. V ní Kišš vybojoval v rohu kluziště puk a dovezl ho až do prázdné choceňské brány. Celý článek