Archiv

První výhra v nové sezoně

Už od první minuty utkání byli hosté uzamčeni v obranné třetině. Hosté ohrozili naší bránu jen ojediněle. V tomto duchu se vyvíjel celý zápas.

Boj to byl náramný

Bohužel naši borci tentokrát nestačili na soupeře z Hlinska a prohráli o dva góly. Obrovskou zásluhu na tom měl hráč hostí s číslem 33 Adam Bříza který do naší do sítě trefil hned osmkrát.

Starší žáci krajské ligy jednoznačně porazili HC Hlinsko

Od sedmnácté minuty utkání začal brankostroj hostí, který se zastavil až na čísle jedenáct. Nutno říci,  že během utkání sudí museli řešit i několik vyhrocených situací. Za zmínku také stojí, že gólman Adam Pithart má dvě asistence. Každopádně žáci slaví druhou vítěznou nulu v sezóně.

Konečně vítězné tažení

Domácí Chrudim nastoupila v sobotu proti HC Litomyšl. Měla v plánu jí vrátit předchozí těsnou prohru na ledě Litomyšle. To se povedlo na výbornou, už od páté minuty vedli domácí a do konce první třetiny přidali ještě jeden gól. Zbylé dvě třetiny už byly v režii domácích. Hattrickem se zapsal Vaňous, ale pozadu nezůstal ani Prostřední s jedním gólem a třemi asistencemi.

Nepodařený úvod utkání

Mladším žákům v Žákovské lize se nepovedl vstup do utkání, v čase 13:40 svítil na ukazateli skóre stav 0-8. Ve se zbývajícím průběhu utkání se výkon domácích zlepšil, vypracovali si i několik šancí, ale na hokejově lepšího soupeře to bohužel moc nestačilo.

Mountfield nad síly mladších žáků

Mladší žáci přivítali doma silného soupeře z Hradce Králové. První třetina se nesla v duchu vyrovnaného boje, kluci bruslili, hráli s nasazením, pohledný hokej.

Ligoví mladší žáci padli v Mladé Boleslavi

Ligoví mladší žáci zavítali o víkendu na led extraligové Mladé Boleslavi. Zápas začal ve svižném tempu, kluci první třetinu s domácími drželi krok. I druhá třetina byla herně vcelku vyrovnaná, i když tomu výsledek nenapovídal. Bohužel ve třetí třetině došly našim borcům síly a Boleslavští je v posledním dějství jasně přehráli.

Mladší žáci Pardubicím nestačili

V sobotu sehráli naši ligový mladší žáci utkání na ledě favorizovaných Pardubic. Vlažnou první třetinu, vystřídala druhá bojovnější a celkem vyrovnaná, chrudimští kluci se snažili, zodpovědně bruslili.

Mladší žáci se Spartou neměli šanci

V sobotu dopoledne sehráli mladší žáci ligové utkání s favorizovanou Spartou bez překvapení, i když tomu začátek utkání nenapovídal. Naši kluci nastoupili do utkání odhodlaně a do sedmé minuty první třetiny hostům srdnatě vzdorovali.

LMŽ: Liberec - Chrudim 13:5

O víkendu naši mladší ligový hráči zajížděli na další zápas do Liberce. Kluci opět udělali další kousek ke zlepšení jejich hry od utkání se Spartou a výsledkem byl celkem vyrovnaný zápas první dvě třetiny, kdy jsme prohrávali jen 6:4.

LMŽ: Sparta Praha - Chrudim 15:2

V neděli MŽ odehráli další ligový zápas, tentokrát se utkali s Pražskou Spartou. Chrudimští Hráči odjížděli opět v sestavě nezbytně nutné k odehrání zápasu v počtu 10 hráč. Bohužel někteří hráči si stále plní školní povinnosti, nebo jsou nemocní.

LMŽ: Chrudim - Kobra Praha 2:18

Chrudimští mladší žáci se postavili doma dalšímu pražskému celku a to Kobře Praha. Bohužel úplně stejná ,,písnička" jako v sobotu. snaha kluků obrovská, chuť do hokeje také, ale hokejovější soupeř byl nad naše síly.

LMŽ: Hvězda Praha - Chrudim 16:0

Chrudimští mladší žáci vyrazili na první mistrovské utkání ligy do Prahy. Utkání bylo bohužel během první třetiny praktický rozhodnuté.

Začátek mistrovské sezony mladších žáků

Od letošní sezony bude kategorie mladších žáků HC Chrudim zastoupena dvěma mužstvy. Ročník 2006 bude hrát žákovskou ligu, kde změří své síly  s mladšími žáky  některých extraligových klubů. Ročník 2007 bude nastupovat v krajské lize mladších žáků.

Zobrazeno 1–14 z celkem 14