Archiv

Mladší žáci porazili vysoko Poděbrady

Šesté kolo žákovské ligy odehráli mladší žáci v Poděbradech opět bez přítomnosti diváků. Zápas byl ale vysílán online na sociálních sítích, takže fanoušci nepřišli úplně zkrátka.

Mladší žáci vezou body i z Kolína

Páté kolo žákovské ligy odehráli mladší žáci v Kolíně. Na čtrnáct dní to byl poslední zápas za přítomnosti diváků. V zápase měli hosté od začátku více ze hry a převaha ještě narostla v druhé polovině zápasu.

Mladší žáci porazili Letce

Čtvrté kolo žákovské ligy odehráli mladší žáci doma. V zápase měli domácí od začátku více ze hry. Soupeř zahrozil většinou jen z občasných úniků, z kterého dali i svůj jediný gól v předposlední minutě zápasu.

Mladší žáci urvali remízu v Mladé Boleslavi

Třetí kolo žákovské ligy odehráli mladší žáci v Boleslavi bez přítomnosti diváků, kteří ale mohli zápas sledovat v online přenosu.

Mladší žáci padli s Mountfieldem

K druhému mistrovskému zápasu žákovské ligy nastoupila Chrudim proti silnému Mountfieldu Hradec Králové.

V prvním mistrovském zápase žákovské ligy Chrudim porazila Pardubice

V sobotu nastoupili mladší žáci HC Chrudim k prvnímu utkání žákovské ligy. Pro polovinu to byl první ligový zápas. Chrudimáci se vrhli na soupeře bez respektu a ve čtvrté minutě se zaslouženě ujali vedení.

Mladší žáci prohráli ve Žďáru nad Sázavou

K poslednímu přípravnému zápasu před ostrým startem jsme zajeli do Žďáru nad Sázavou. Od začátku se hrál nepříliš pohledný hokej plný faulů a diskuzí s rozhodčími. První branku zápasu sice vstřelili hosté, ale ve druhé třetině se ujali domácí vedení, které už se nám nepodařilo dorovnat.

Mladší žáci přehráli Kobru Praha

V prvním přípravném zápase porazili mladší žáci HC Kobru Praha 5:4. První třetinu jsme byli lepším týmem a vypracovali si jednobrankový náskok, který jsme udržovali až do konce zápasu, ačkoliv se v dalších třetinách hra vyrovnala.

Krajští mladší žáci vyhráli nad Novým Bydžovem

Krajští mladší žáci v sobotu porazili Nový Bydžov 12:7.

Krajští mladší žáci nestačili na Nové Město nad Metují

Krajští mladší žáci nestačili na Nové Město nad Metují a prohráli 2:5.

Krajští mladší žáci zvítězili nad Litomyšlí

Krajští mladší žáci vyhráli na domácím ledě nad Litomyšlí 9:3.

Krajští mladší porazili vysoko Choceň

Krajští mladší žáci vyhráli na choceňském ledě vysoko 1:8.

Krajští mladší prohráli derby s Hlinskem

Krajští mladší žáci v dalším kole nadstavbové části prohráli na domácím ledě v derby s Hlinskem.

Mladší žáci přehráli Třebechovice

Ve čtvrtém zápase nadstavbové části krajské soutěže mladších žáků kluci přehráli Třebechovice vysoko 12:4.

Mladší žáci vybojovali čtvrté místo na turnaji ve Žďáru nad Sázavou

Ve dnech 26. - 27. 12. 2019 se ve Žďáru nad Sázavou uskutečnil turnaj ročníku 2008.

Zobrazeno 1–15 z celkem 92