Archiv

Chomutov odvrátil vyřazení jasnou výhrou a pro náš dorost tak sezóna končí

Po pádu z extraligových vod si Chomutov podmanil západní skupinu zcela po právu o deset bodů. Do play off šli Piráti dobře naladění, ale proti nim stála Chrudim, která si zajistila vyřazovací boje na poslední chvíli. Že by ale nemuselo jít o sérii Davida s Goliášem, napověděla základní část, kdy rozhodovaly samostatné nájezdy a výkony brankářů.

Dorost odvrátil v Chomutově vyřazení z play-off a vynutil si rozhodující utkání

Chrudimští dorostenci v úvodním čtvrtfinálovém utkání na domácím ledě podlehli Pirátům z Chomutova těsně 3:2. O výhře hostujícího týmu ve čtvrtek rozhodl soupeř gólem v poslední minutě. Času na vyrovnání se s krutou porážkou nebylo mnoho, protože již v sobotu čekalo svěřence trenéra Petra Čáslavy odvetné utkání na severu Čech.

Dorostenci za sebou mají šestibodový víkend

Svěřenci trenéra Čáslavy získali plný počet bodů a posunuli se v tabulce před soupeře z tohoto víkendu na čtvrté místo.

Chrudimské juniory a dorostence čekají v pátek první ligová utkání!

Přípravné období bylo dlouhé zejména pro dvě nejstarší chrudimské mládežnické kategorie. Junioři a dorostenci nejprve absolvovali dva měsíce intenzivních tréninků na suchu a po krátké pauze se začátkem měsíce srpna vydali na ledovou plochu zimního stadionu v Chrudimi, kde trénovali často i dvoufázově. K tomu všemu se přidala velká porce přátelských utkání. Nyní už obě kategorie vyhlíží ostrý start nové ligové sezóny.

Dorost zvládl utkání v Havířově a udržel účast v 1. lize i pro příští sezónu

Do Havířova přijela Chrudim v čele s trenérem Petrem Čáslavou, legendou českého hokeje, na střídačce. A byli to právě Chrudimští dorostenci, kdo byl v utkání hokejovější. V utkání, které však bylo velmi tvrdé, fanoušci viděli celou řadu zákroků, kterých se nedočkají ani v dospělé kategorii...

Domácí výhra dorostu nad Pardubicemi

Chrudimští dorostenci po postupu ze základní části soutěže zahájili těžké zápasy v nadstavbové části o postup do vyšší soutěže ligy dorostu. Naši hráči se postupně utkají s nejlepšími týmy z regionu Liberce (Bílí tygři Liberec B, Jablonec nad Nisou), Hradce Králové (HC Náchod, Nové Město n. Metují, HC Krkonoše) a Pardubic (HC Choceň a Dynamo Pardubice B).

Dorostenci mají postup do nadstavbové skupiny ligy dorostu

Naši dorostenci o víkendu odehráli poslední zápasy základní části ve které si vedli velmi dobře, když jako jedinému celku se podařilo sehrát vyrovnanou partii s dorostenci Dynama Pardubice B a padli s nimi ve vzájemném duelu až po samostatných nájezdech 3:4.

Pohodová výhra ve Skutči

Pohodové utkání, když ještě mnoho našich šancí zůstalo neproměněno.

Deset gólů v síti Chocně

Ve slušně hraném utkaní se naše hra většinou odehrávala před brankou soupeře.

Dorost zvítězil nad Lanškrounem 12:0

Dorostenci hostili tým Orlů z Lanškrouna a po trvalé převaze zvítězili vysoko 12:0.

V prvním mistrovském utkání sezony dorost vítězně

V utkání jsme byli lepším mužstvem, ale proměňování gólových šancí bylo slabé.

Trénuje i juniorka a dorostenci

První tréninkové dávky polykají už skoro týden i dvě nejstarší mládežnické kategorie HC Chrudim - juniorka a dorost. Obrázky z dnešního tréninku si můžete prohlédnout v galerii.

Výhra dorostu nad Libercem po samostatných nájezdech

Hrál se rychlý a pohledný hokej z obou stran. Začali jsme dobře, když už ve druhé minutě jsme vstřelili branku. Domácím se podařilo vyrovnat tři minuty před koncem při přesilové hře. V samostatných nájezdech jsme byli lepší a připsali si bod navíc.

Výhra dorostu nad Libercem

Na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou se hrálo kvalitní utkání. O našem vítězství jsme rozhodli šestnáct sekund před koncem zápasu střelou Panchártka pod víko.

Dorost se výhrou v Hronově dostal do čela nadstavbové části

První třetina z naší strany byla hrozná, už v jedenácté minutě jsme prohrávali 0:3. Po rázné domluvě v kabině jsme od druhé třetiny byli lepším mužstvem, zpřesnili jsme přihrávku, začali napadat a zápas otočili do vítězného konce.

Zobrazeno 1–15 z celkem 59