Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři

Junioři Skutči nasázeli 10 branek a připsali si povinné body

14.10.2018 | Zdeněk Formánek ml.

Proti poslednímu týmu RLJ jsme vedli už v první minutě, když se s velkou dávku štěstí prosadil Nalli. V průběhu hry jsme skóre už jen navyšovali. Hrálo se většinu času v obranném pásmu domácích, kteří v utkání praktikovali tvrdou hru. Celý článek

Po vítězství nad Pardubicemi, přišel zkrat juniorů v Hlinsku

07.10.2018 | Zdeněk Formánek ml.

V zápase o den dříve junioři po výborném utkání porazilo lídra tabulky z Pardubic. Ale každý zápas je jiný. To ví teď už i chrudimští junioři, kteří zajížděli na led do Hlinska. Někteří hráči už viděli jasný postup do nadstavbové skupiny a také jasnou výhru nad Hlinskem.  Celý článek

Junioři v derby porazili Pardubice

Poslední domácí utkání základní skupiny jsme odehráli proti rezervě extraligového Dynama. Tedy proti týmu dosud neporaženému. Po první vyrovnané třetině se šlo do kabin za bezbrankového stavu. První branku diváci viděli až v polovině utkání, když Jílek využil po krásné akci přesilovou hru 5 na 3. Celý článek

Gól každé útočné formace, skvěle zvládnutá hra v obranném pásmu a neprůstřelný Matoušek

30.09.2018 | Zdeněk Formánek ml.

Ve svém čtvrtém domácím utkání v řadě jsme přivítali juniory z Chotěboře. V prvním vzájemném utkání jsme na ledě soupeře zvítězili rozdílem jedné branky, a tak se očekávalo vyrovnané utkání. Utkání jsme zvládli dobře přesto, že byl soupeř mnohem urostlejší.  Celý článek

V přímém souboji o 2. místo padli junioři se Světlou

28.09.2018 | Zdeněk Formánek ml.

V sobotu 22. září se utkali Chrudimští se soupeřem ze Světlé nad Sázavou. Čekal nás obtížný a fyzicky velmi zdatný soupeř. V utkání jsme opět nevyužívali přesilové hry. Celý článek