Redakce |

V Chrudimi se uskutečnila náborová akce Pojď hrát hokej

V pondělí 21. listopadu 2022 se na zimním stadionu v Chrudimi uskutečnila náborová akce Pojď hrát hokej, která je pod záštitou Českého hokeje. Děti si vyzkoušely, jaké je to být hokejistou. Klub HC Chrudim spojil tuto akci s kurzem bruslení, kde mohli nováčci a jejich rodiče vidět v akci i již starší kolegy, kteří se do hokejového klubu přihlásili před rokem. Nově příchozích dětí se zájmem o lední hokej v Chrudimi bylo přes tři desítky dětí a z toho jich 6 vyplnilo přihlášku se zájmem pokračovat v kurzu bruslení.

Při registraci u vstupu na stadion děti obdržely dárky a upomínkové předměty (láhev CCM, brožuru správný sport a klubový dres HC Chrudim). Během registrace se rodiče dozvěděli informace o průběhu celé akce Pojď hrát hokej. Nejdříve rodiče odvedli děti do šatny, kde se si je převzali trenéři a odvedli na rozcvičku před vstupem na led. Součástí rozcvičky byla i ukázka „tréninku“ na suchu, kterou v klubu podstupují děti nejen v květnu a červnu během letní přípravy, ale rozvoji rozvoji všestranné pohybovosti dětí se v klubu HC Chrudim věnují děti po celý rok. Poté již následovala ukázka tréninku na ledě, kde probíhal modelový zápas minihokeje starších dětí. Děti si mohli také vyzkoušet s kvalifikovanými trenéry spoustu nových věcí, které byly vždy dělány formou zábavy a hry. Rodiče se během dne zúčastnili prezentace, kde se dozvěděli veškeré potřebné informace o náborové akci, dále se účastníci seznámili s historií a vizí hokejového klubu HC Chrudim a zároveň se i rodiče dozvěděli informace o kurzu bruslení.

Kurz bruslení HC Chrudim:

Kurzu bruslení se účastní jak kvalifikovaní trenéři, tak i nadšení rodiče, kteří chtějí pomoct svým dětem v začátcích. Kurz bruslení je určen dětem od čtyř do osmi let.

Informace:

 • -   Zápis: možnosti přihlášení vždy během kurzu v pondělí a sobotu během celé sezóny

 • -   Kurz bruslení probíhá každé pondělí od 17:15 do 18:15 a v sobotu od 8:15 do 9:15

  hodin. Trvání kurzu je od září 2022 do března 2023.

 • -  Kurzovné: 2.500,- Kč splatné do 30.9.2022 (pro nově příchozí musí být platba

  uhrazena do 14 dnů od nastoupení do kurzu)

 • - Veškeré informace ohledně platby, nebo zapůjčení hokejových setů Vám po registraci

  sdělí hlavní vedoucí

  -  Vybavení: přilba s košíkem, hokejka a rukavice; možnost zapůjčení hokejových setů

PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

Děkujeme městu Chrudim za podporu zejména mládežnického sportu

PARTNEŘI

Auto Hybeš

Hejduk Sport

VS Chrudim


Frischbeton


Hejduk Sport


sportovistechrudim.cz


zrust.cz


tis-cr.eu


onlajny.com 

primator.cz 
nabor.rivnac.eu 

www.czechicehockey.tv