Sobota 12.09.2020

HC Dynamo PardubiceHC Chrudim

5:8 (1:2, 3:3, 1:3)
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

V prvním mistrovském zápase žákovské ligy Chrudim porazila Pardubice

V sobotu nastoupili mladší žáci HC Chrudim k prvnímu utkání žákovské ligy. Pro polovinu to byl první ligový zápas. Chrudimáci se vrhli na soupeře bez respektu a ve čtvrté minutě se zaslouženě ujali vedení.

Po první třetině svítil na tabuli stav 1:2 a trenér Kmošek hecoval kluky, aby nepolevili. Ti jeho přání vyplnili a makali dále. Pardubáci stále s Chrudimí drželi krok. Druhá třetina skončila za stavu 4:5. V závěrečné fázi Chrudim odskočila na rozdíl čtyř branek a podržela si vedení až do konce utkání. Dynamo stačilo už jen výsledek kosmeticky upravit. V prvním mistrovském zápase žákovské ligy tak HC Chrudim porazilo Dynamo Pardubice 8:5. Pochvalu zaslouží celý tým, ale hattrikem se blýskl Ondra Vaško a výbornými zákroky brankář Šimon Pavlík. Po prvním kole nám patří v tabulce druhé místo hned za Mountfieldem Hradec Králové, který přivítáme doma příští sobotu.

Sestava: Pavlík, Chmelík – Vaško, Postupa, Sedlák, Hron, Peřina, Dvořák, Hron, Vach, Staněk, Sochor, Řivnáč, Urválek, Řehořek, Vašák

Góly a asistence: Řehořek, Vaško (Řehořek), Vaško, Hron (Řehořek), Řehořek (Vaško), Hron (Vach), Vaško (Řehořek), Postupa (Sedlák)

Partneři

HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

Děkujeme městu Chrudim za podporu zejména mládežnického sportu

PARTNEŘI

Auto Hybeš

Hejduk Sport

VS Chrudim


Frischbeton

Strojírny Hedvikov
Hejduk Sport


Hejduk Sportonlajny.com 


www.czechicehockey.tv