Na závěr sezóny se naši mladší žáci zúčastnili dvou turnajů.

Tým složený převážně z hráčů hrajících krajskou ligu 19.3. bojoval na turnaji v Litomyšli. Umístil se na 3.místě za družstvem domácích a hráči HC Spartak Choceň, čtvrtí skončili mladí hokejisté z Lanškrouna.

Ročník 2011 má ze závěrečného turnaje sezóny v Náchodě bronzové medaile

Poslední sobotu měsíce března se naši hráči, posílení několika „borci“ z HC Litomyšl (spolupráce v této věkové kategorii funguje již několik sezón) zúčastnili turnaje v Náchodě. V základní skupině narazili na domácí HC Náchod a HC Dynamo Pardubice.

Ročník 2011 obsadil na kvalitně obsazeném turnaji ve Frýdku-Místku 4. místo

Tak jako na začátku sezony se hráči ročníku 2011 vydali i na „vánoční turnaj“ na sever Moravy, tentokrát do Frýdku-Místku. Turnaj měl velmi kvalitní obsazení včetně zahraničního účastníka z Maďarska.

Memoriál Tomáše Meduny 2019

Dne 7.9. jsme na domácím stadionu pořádali Memoriál Tomáše Meduny pro rok 2019. Letošního turnaje se účastnily týmy HC Sparta Praha, Mounfield Hradec Králové, HC Hvězda Praha, HS Třebíč a domácích HC Chrudim.

Hokejisté ročníku 2011 vyhráli Christmas Cup!

Ve dnech 22.-23.12. se účastnili hokejisté ročníku 2011 turnaje Christmas Cup v Děčíně. Turnaj byl velmi dobře obsazen týmy domácích Medvědů, Mountfieldu HK, Slovanu Ústí nad Labem, Slaným, Dragons Minsk a Českolipskými Predátory.

Ročník 2011: Víkendové zápasy s Litomyšlí a Pardubicemi

V sobotu jsme na domácím hřišti přivítali kluky z Litomyšle a Pardubic. V prvním zápase s Litomyšlí, byla z naší strany první třetina spíše veřejným bruslením a po zásluze jsme prohrávali 1:6.

Memoriál Tomáše Meduny: Mladší přípravka vybojovala 2.místo!

Jako každý rok se pořádal na domácím stadionu Memoriál Tomáše Meduny. Turnaje se zúčastnily týmy Hradce Králové, Pardubic, Kolína a Náchoda. Nad naše síly byl pouze tým Mountfieldu Hradec Králové a kluci po skvělých výkonech obsadili 2. místo. Moc všem děkujeme a samozřejmě děkujeme i rodičům, babičkám, sourozencům, za skvělou kulisu.

Turnaj minihokeje v Litomyšli

V neděli naši nejmladší hokejisté ukončili zápasovou sezónu turnajem v Litomyšli. Našim hokejistům se dařilo, bez ohledu na konečné 4. místo, na výbornou. Po rozcvičce jsme se v prvním zápase střetli s týmem Rychnova nad Kněžnou.

Nejmladší hokejisté HC Chrudim porazili Českou Třebovou

Nejmladší hokejisté HC Chrudim vyrazili na další mistrovská utkání do Litomyšle. Soupeřem jim byla v prvním zápase Moravská Třebová a ve druhém Česká Třebová.

Zobrazeno 1–9 z celkem 9